O nas

Montaż mebli

Wynajem wysokiej jakości mebli eventowych

Zajmujemy się wypożyczaniem mebli eventowych. W naszej ofercie znajdują się najróżniejsze elementy wyposażenia każdego wydarzenia. Dysponujemy bogatym asortymentem mebli wykonanych w całości z palet. Unikalny design oraz oryginalne rozwiązania zagospodarowania przestrzeni zapewnią Twojemu wydarzeniu niezapomnianą oprawę.

Wszystkie oferowane przez nas meble przygotowywane są z największą starannością. Znajdują one zastosowanie podczas konferencji, spotkań firmowych, wydarzeń plenerowych, festiwali muzycznych, czy też prywatnych przyjęć okolicznościowych takich jak urodziny, wesela i garden party. Nasi klienci od momentu złożenia zamówienia nie muszą się o nic martwić. Nasza firma w ramach oferowanych usług przywiezie meble na czas, zajmie się montażem i demontażem.

Nasza oferta to kompleksowa usługa zawierająca transport wraz z montażem i demontażem. Elementem wyróżniającym nas na rynku jest własna flota samochodów dostawczych, dzięki czemu Twoje zamówienie zawsze bezpiecznie trafi na czas we wskazane miejsce.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!